Çoğu kişinin gülünce burnun ucu aşağı doğru düşer ve kanatlarında olan genişleme de görülebilir. Bu durum bu uygulama ile azaltılabilir. Aynı zamanda burnun kanatlarında olan yayvanlaşmada azaltılabilir. bu uygulama ile burnu aşağı çeken kasın etkisi azaltılır. Bu sayede burun ucu aşağı düşmez, hafif bir burun kalkıklığı elde edilir.

Burun sırtında gülünce oluşan burun kırışıklıkları da botoks uygulaması ile giderilebilir. Bu kırışıklıklar özellikle alın ve göz etrafına botoks uygulanan hastalarda belirgin olabilir. Bu durum özellikle gülme sırasında burnun sırtında orantısız kırışıklıklara neden olur. Bu yüzden kişiye yüz botoks uygulanırken burun bölgesi de değerlendirilmelidir.

Burun da ameliyat dışı uygulamalar ile estetik sorunlar giderilebilir. Bunlardan bir tanesi de dolgu uygulamalarıdır. Botoks yanında dolgu da kullanılabilir. Orta yoğunlukta dolgular kullanılır. Burun ucu kaldırılır. Etki süresi ilk uygulamada 18 aydır. Sonra tekrarlandığında etki süresi 4 yıla kadar uzar. Uygulaması çok kolay ve kısadır. 15 dakika da işlem ağrısız bir şekilde gerçekleştirilir. Örnek uygulamaları görmek ve detaylı bilgi almak için kliniğimize bekliyoruz.

Hizmetlerimiz

Göz Çevresi (Kaz Ayağı Çizgileri) Botoks

More Info

Randevu Talep Formu    Call Now Button Şimdi Ara